7.02.2018 – Bal Seniora w Piekarach Śląskich

Miasto Piekary Śląskie razem ze Stowarzyszeniem Bytomska Radość Życia oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich serdecznie zapraszają na coroczny Bal Seniora, który w tym roku odbędzie się 7 lutego w hali MOSiR przy ul. Gen. Ziętka 60. Tegorocznym tematem przewodnim balu będzie “Wspaniałe stulecie”.

Impreza odbędzie się 7 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. Ziętka 60. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 15:00, natomiast przewidywane zakończenie imprezy około godziny 19:00. Uczestnicy balu będą mieli okazję pobawić się w rytmach klimatycznej muzyki. W programie przewidziano również pokaz piekarskiego zespołu Kahani Dance Group, poczęstunek oraz wybór królowej i króla balu.

Bezpłatne zaproszenia odebrać można w dniach 29-30 stycznia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich. Wejściówki wydawane będą w godzinach od 15:00 do 18:00.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie Bytomska Radość Życia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Bal poprowadzi gwiazda śląskiej sceny muzycznej – Bernadeta Kowalska.

 

Lut 1, 2018 | Posted by in Bez kategorii | 0 comments

Add Your Comment

Your email address will not be published.